ŠK Senec vs FK Dukla Banská Bystrica 0:0

Štvrťfinále-       ŠK Senec vs FC Spartak Trnava 0:1

O 5.-8. miesto- FC ATTACK Vrútky vs ŠK Senec 1:0

O 7. miesto-     ŠK Senec vs MFK Dubnica nad Váhom 0:0, 2:1 po pok.kopoch

Jankura-5,

Sabo-4,                        Tondra-3,                         Nagy-3,

Dóci-2,                                            Pyšný-3,                                       Vietoris-2,

Petruch-3,                            Zemánek-3

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (asistent trénera Marek Kapišovský) Turnaj sme začali veľmi dobre, keď sme v prvom zápase vyhrávali už 2:0, ale práve vedenie 2:0 nám akoby uškodilo a veľmi sme sa stiahli do defenzívy. Vyrovnávajúci gól padol v poslednej minúte, takže sme stratili 2 body. V ďalšom zápase sme vyhrali, chlapci sa poučili a hrali až do konca, aj keď sme súperovi ponúkli možnosti na vyrovnanie v niektorých momentoch nás podržal Jankura. V ďalšom zápase proti Banskej Bystrici som chlapcom prizvukoval, aby sme hrali na víťazstvo. Chlapci však podali veľmi slabé výkony a tak sme s posledným mužstvom v našej skupine remizovali 0:0. Tu sme stratili šancu postúpiť zo skupiny z 1. miesta kde by sme dostali možno o niečo slabšieho súpera. Nakoniec sme v štvrťfinále narazili na dobre hrajúcu Trnavu. Na chlapcov bolo vidieť prílišný rešpekt a hrali ustráchane, veľmi ma mrzelo najmä to, že som nevidel u nikoho túžbu po víťazstve. Prehrali sme 1:0 a treba priznať, že sme si nevypracovali ani jednu šancu na strelenie gólu a Trnava ich niekoľko zahodila. V boji o 5.-8. miesto sme narazili na Vrútky, kde aj keď sme prehrali na chlapcov som videl, že chcú a bojujú o víťazstvo. Treba poznamenať, že v tomto zápase som už nemal možnosti striedať takže chlapci odohrali celý zápas bez striedania. Gól sme inkasovali opäť v poslednej minúte. V boji o 7. Miesto sme narazili na Dubnicu, chlapci opäť hrali bez striedania. Na chlapcov som už videl únavu, ale aj keď nevládali chceli hrať a chceli vyhrať. Nakoniec to skončilo 0:0 a muselo prísť na pokutové kopy, kde sme vyhrali 2:1.

podpis trénera………...........................……..