ZÁPASY:  ŠK Senec - AS Trenčín  2:2  (1:0)

Grúber/Jankura

Végh/Tondra           Sipos/Kováč         Paulen/Nagy

Pyšný/Sabo

Iuhanyaková/Vietoris        Jurka/Pallesitz

HODNOTENIE (tréner Dominik Ivanko)  V upršanom počasí sme odohrali prípravne zápasy s kvalitnými súpermi. Hralo sa 2x25 minút. V prvom zápase s Trenčínom sme boli určite vyrovnaným mužstvom, keď nie v niektorých fázach hry aj lepším. Škoda hlavne 1.polčasu a našich nevyužitých šancí. Súpera sme v 1.polčase do vážnejšej príležitosti nepustili, naopak my po dobrom napadaní a dostupovaní hráčov sme strelil 1.gól zápasu. V ďalšom priebehu hry sme sa tlačili do zakončenia, vznikali pekné kombinácie no chýbala presnosť v zakončení. Po rohovom kope, Paulen hlavičkoval do brvna a po Kováčovej štandardnej situácií Sabo prekopol poloprázdnu bránu. Ďalšie strelecké pokusy Pyšného a Vietorisa brankár dobre pokryl. Druhý polčas tiež nebol herne zlý. Napokon sa nám podaril streliť druhý gól po štandardnej situácií, keď Jurka špicom napálil loptu k vzdialenejšej tyčke. Škoda posledných minút zápasu v ktorých sme inkasovali 2x po našich individuálnych chybách. Hlavne, keď súper vyrovnal minútu pred koncom zápasu. Škoda, chlapci sa presvedčili, že také kvalitné mužstvá trestajú každé zaváhanie súpera. V druhom zápase s FC Nitrou to bolo už o niečom inom. Tam sme zaostávali za nimi hlavne po hernej stránke. Dostávali sme sa síce do zakončenia, no 100% šance Pyšného a priami kop Siposa brankár Nitry zneškodnil. Súper bol lepší vo všetkých herných činnostiach jednotlivca a to bol rozdiel. V Zápase s Nitrou si chlapci odskúšali naše nedostatky. Vieme na čom treba ešte pracovať a som rád, že sme si vyskúšali zápasy aj s takými to kvalitnými súpermi.