PZ: ŠK Senec – MFK Ružomberok 1:5 (0:1)

16.02.2015 11:34

VÝVOJ: 0:1, 0:2, 0:3, 1:3, 1:4, 1:5                         IHRISKO: Hotel – Alexandra

GÓLY: Nagy

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Nagy, Kováč

ZOSTAVA S OHODNOTENÍM VÝKONOV:

Kováč (7) / Jankura (5)

Nagy (7) / Róka (3) / Dóci (3)                                Paulen (6) / Tondra (3) / Dzurilla (3)

Petruch (4) / Vietoris (4) / Pyšný (4) / Jurka (4) / Jaďuď (2) / Balúch (2) / Balogh (3)

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) Na sústredení v Liptovskom Jáne sme odohrali halový zápas proti súperovi MFK Ružomberok, ktorý sme prehrali 1:5. Zápas to bol veľmi dobrý. Treba však priznať, že súper mal viac šancí, no pozorný Kováč podržal mužstvo viac krát. Polčas sme prehrali 0:1. Postupne nám odchádzali sily, bolo vidieť nedostatky v HČJ a takisto v dostupovaní hráčov. Nechávali sme im príliš veľa priestoru, čo súperovi hráči využili a viac krát nebezpečne pohrozili. Priestor som dal každému hráčovi. Zápas odohrali všetci, no bolo vidieť nedostatky u niektorých hráčov. Vzhľadom k tomu aké sú nízke známky, beriem, že chlapci boli unavení, pretože mali trojfázové tréningy už štvrtý deň. V utorok poobede o 15:30 sme mali zápas. Prvý polčas sme držali so súperom krok, no druhý polčas sme herne aj kondične odpadli. Hralo sa 2x30 min. Myslím si, že sústredenie nám dalo veľa, viacerí chlapci boli na sústredení prvý krát, majú zážitky a získali veľa skúsenosti. Verím, že sa to odzrkadlí v najbližšom období.