PZ: ŠK Senec – Lokomotíva Trnava 7:2 (2:1)

15.03.2015 09:00

VÝVOJ: 1:0, 1:1, 2:1, 3:1, 3:2, 4:2, 5:2, 6:2, 7:2                  IHRISKO:  UT - Montostroj

GÓLY: Iuhanyaková 3, Jurka, Kováč, Vietoris, Pyšný

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Nagy, Pyšný, Grúber, Tondra

ZOSTAVA S OHODNOTENÍM VÝKONOV:

Grúber (8)

Dóci (6) / Végh (6)                     Tondra (8)                            Nagy (8)

Pyšný (8)

Jurka (7) / Vietoris (6)                                    Iuhanyaková (7) / Kováč (6)

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (asistent trénera Marek Kapišovský) Hrali sme až 3x30minút. V druhom zápase proti Lokomotíve Trnava sme začali rozpačito, aj keď sme sa  hneď v úvode dostali do vedenia. Chlapci nevyužívali šírku ihriska a zbytočne zhusťovali stred poľa, čo viedlo k častým stratám lôpt a zbytočným súbojom. Namiesto prihrávky zvolili zbytočne dlhé vedenie lopty, kde v zhustenom priestore neuspeli. V druhom polčase to však bolo oveľa lepšie. Chlapci začali plniť pokyny, ktoré sa povedali na polčas v šatni. Výsledkom boli pekne kombinácie po ktorých padli góly. V obrane sa vyskytli nedorozumenia pri preberaní hráčov alebo pri zakladaní útoku to musíme zlepšiť, ale aj v týchto situáciách nás podržal brankár. Niektorí hráči podali veľmi dobré výkony a ja dúfam, že sa budú stále zlepšovať. Celkovo ma tešilo nasadenie všetkých hráčov.