PZ: ŠK Senec – FK Duslo Šaľa 9:1

14.03.2015 09:00

VÝVOJ: 0:1, 1:1, 2:1, 3:1, 4:1, 5:1, 6:1, 7:1, 8:1, 9:1                         IHRISKO: UT - Montostroj

GÓLY: Nagy 3, Vietoris 2, Kováč, Jurka, Petruch, Dóci

NAJLEPŠÍ HRÁČI: KOLEKTIVNY VÝKON CELÉHO MUŽSTVA

ZOSTAVA S OHODNOTENÍM VÝKONOV:

Kováč (7) / Jankura (7)

Dóci (6)                                               Tondra (6)                                          Nagy (7)

Pyšný (6)

Petruch (6) / Vietoris (6)                         Jurka (6) / Dzurilla (5)

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) Prvý prípravný zápas na umelej tráve sme zvládli dobre. Chlapci boli lepší vo všetkých HČJ (herných činnostiach jednotlivca) obranných ale aj útočných. Súperovi sme nedovolili prakticky nič, výborne sme dostupovali a napádali hráčov. Hneď v úvode sme inkasovali po chybe v obrane, po ktorej sa súperov hráč rútil sám na Kováča 0:1. Potom sme prebrali iniciatívu my, chlapci bojovali, šmýkali, dreli. Veľmi ma potešili kombinácie po ktorých padli pekné góly. S predvedenou hrou som spokojný až na záver zápasu, keď sa už všetci hráči tlačili smerom hore a nechali sme otvorenú obranu. Súper 2x pohrozil, no dobrými zákrokmi nás podržal Jankura v druhom polčase. Kováč až na jeden gól prácu nemal, no druhý polčas hral v poli veľmi dobre.