PZ: ŠK Senec - FC Lokomotíva Trnava DŇA: 24.09.2015

27.09.2015 13:06

ZÁPAS: ŠK Senec – FK Lokomotíva Trnava 4:2 (1:2)

VÝVOJ: 0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 3:2, 4:2                      IHRISKO:  Veľký Biel - tráva

Šipoš (5), Pyšný (5), Vietoris (5), Jurka (5), Sabo (5), Bottán (6),

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) Dnes som dal priestor všetkým hráčom aby sa ukázali, no nie všetci sa tej šance chytili. Dnešný zápas rozdelím na 2 polčasy. V 1.polčase sme hrali veľmi zle. Neprihrali sme si súvisle 4x za sebou. Nedostali sme sa do žiadnej vyloženej šance. Súper hral lepšie mal lepšiu medzihru a dostával sa do šancí. Chýbala podpora v útoku, zlé presúvanie sa a nedostupovanie hráčov. Gól sme strelili po Bottánovej dravosti, ktorý dobre napádal brankára, dostal sa k lopte a do prázdnej brány znížil na 1:2. Súper zaslúžene vyhral prvý polčas 1:2. Druhý polčas bol z našej strany oveľa lepší. Dostávali sme sa prihrávkami z obrannej zóny do útočnej, bola dobrá medzi hra, z čoho vznikli dobré šance na strelenie gólov. Po pekných kombináciách na jeden - dva dotyky sme strelili aj pekné góly a otočili zápas. Chyby boli aj v druhom polčase, no to vyplynulo s toho, že sme sa pokúšali za kombinovať a niečo spraviť s výsledkom. Musím však pochváliť aj výkon brankára Jankuru, ktorý viacerými dobrými zákrokmi pomohol mužstvu k víťazstvu a taktiež dvoch mladších hráčov z U10 Tomáša Bottána a Samka Penziviatra, ktorí určite neboli do počtu a podieľali sa na úspechu mužstva.