PZ: MFK Rusovce – ŠK Senec 0:9 (0:5)

13.10.2014 11:23

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) Dnes sme mali na programe v poradí 8. prípravný zápas z dôvodu preloženia majstrovského zápasu. Hrali sme 2 x 30 minút, lebo som chcel, aby si chlapci zahrali čo najviac. Do zápasu sme vstúpili veľmi dobre, keď už v 3. minúte po rohovom kope Iuhanyakovej dotlačil loptu do brány Jurka. Hru sme mali pod kontrolou aj z dôvodu mladších hráčov v tíme domácich, no vznikali aj pekné kombinácie, po ktorých padlo aj niekoľko gólov, za čo som veľmi rád a teší ma to, že chlapci si zahrali s chuťou. Polčas skončil 5:0, keď sa ešte presadili v 13. minúte Balogh o 3 minúty ho doplnil Vietoris. V 21. minúte sa najbližšie k lopte dostal Furinda a o minútu neskôr mala posledné slovo prvého polčasu Iuhanyaková. V polčasovej prestávke som chlapcom zdôrazňoval, aby sa ukľudnili, aby nešli s každou loptou hore, ale aby si prihrávali aj v obrannej zóne a postupne prechádzali do útočnej zóny. No zase sa opakovalo – získali sme loptu, všetci hore. Musím sa, ale chlapcom poďakovať za predvedený výkon a naozaj pekné vytvorené akcie s peknými gólmi. Musíme sa ešte dôkladne pripraviť na utorkový majstrovský zápas, keď vycestujeme opäť do Bratislavy na pôdu SDM Domino Bratislava. Dnes dostali voľno Petruch, Tondra a Paulen.

GÓLY: Jurka 2, Nagy 2, Balogh, Vietoris, Furinda, Heringeš, Iuhanyaková

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Végh, Jurka