PZ: FKM Kaslová Ves Bratislava - ŠK SENEC

19.01.2016 13:00

Chlapci dňa 16.01.2016 si zahrali prípravný halový zápas, ktorý sa uskutočnil na lekárskej fakulte v Bratislave. Hralo sa 3x35 minút a naši chlapci ho úspešne zvládli.

ZÁPAS:  FKM Karlová Ves Bratislava - ŠK Senec  2:12

PO TRETINÁCH:  (0:3, 0:6, 2:3)

GÓLY: Kováč 4, Pyšný 2, Kovar 2, Sabo 2, Vietoris, Iuhanyaková

ZOSTAVA S OHODNOTENÍM VÝKONOV:

Jankura / Grúber

Dóci / Sabo / Végh                                         Paulen / Tondra / Sipos

Pyšný / Vietoris / Iuhanyaková                                Kováč / Jurka / Kovar

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) Som rád a chcem sa aj týmto poďakovať trénerovi Karlovky za oslovenie a umožnenie prípravného zápasu, kde sme odohrali dokopy 105 minút. Hralo sa 3x35´ vo veľkej hale a chlapci si s chuti zahrali. Som rád, že sme po dlhšej pauze povianočných sviatkov nastúpili v takom tempe. V obrane až na malé chyby sme súpera do vážnejšej príležitostí nepustili. V útočnej zóne som takisto spokojný s nasadením a premieňaním šancí. Potešili aj pekné kombinácie s gólovým koncom. Som rád aj keď nešlo o žiadne medaile a pohár, že chlapci pristúpili k zápasu maximálne ako mohli.