PZ: DAC Dunajská Streda – ŠK Senec 5:9 (3:5)

31.10.2014 10:15

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) Dnešný prípravný zápas sme odohrali v Dunajskej Strede na zmenšenej umelej tráve, preto sme nastúpili do zápasu aj so zmeneným herným systémov 2-1-2 (3-2). Hralo sa 5+1 aj keď ja osobne si myslím, že sme mohli hrať aj 4+1. Úvod zápasu sme mali veľmi zlý, keď som ešte ani nestihol zapnúť stopky a Kováč už vyberal loptu z brány 0:1. Chlapci sa postupom času konečne zobudili a v priebehu 19. minút otočili zápas vo svoj prospech na 5:1. Súper hral dôrazne a tvrdo. Prehrávali sme osobné súboje, báli sme sa, ale som rád, že niektorí naši hráči sa postupom času nebáli a bolo vidno nasadenie a bojovnosť aj z našej strany ako napríklad u Pyšného, Paulena a tak isto aj u Tondru. Po polčase sme znova nastúpili nekoncentrovaný domáci stihli vyrovnať na 5:5 ! Brankár Kováč robil čo mohol, no ťažko mu niečo vyčítať. Súper dal góly po našich chybách a nedôraznosti, nevystupovali sme proti hráčom a báli sme sa ísť do hlavičkového súboja. V tom bol súper silnejší a z toho ťažil. My sme sa zobudili a vznikali pekné kombinácie ako napríklad Jurka – Petruch keď si vymenili loptu na jeden dotyk a strelili gól, ale aj Petruchov rohový kop na ktorý si dobré nabehol Paulen a hlavou prekonal brankára. Čo ma veľmi potešilo bola častá streľba čoho výsledkom bolo strelených 9 gólov.

GÓLY: Pyšný 3, Vietoris 2, Petruch, Jurka, Iuhanyaková, Paulen

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Kováč, Paulen