VÝVOJ:                                                                IHRISKO: Pezinok - tráva

ROZHODCOVIA :                                                ČAS: 17:30 hod.

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Grúber, Sikorjak, Petruch,

Grúber (8)

Nagy (6)                             Tondra (6) / Kováč (5)             Paulen (6) / Dóci (6)

Vietoris (6) / Pyšný (6)

Petruch (7)                 Jurka (6)                       Sikorjak (7)

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) (Hrali sme 3x20 minút.) Od úvodu stretnutia sme dominovali v hre, mali jasnú prevahu nad súperom a dobre dostupovali hráčov. Výsledkom bolo 6 strelených gólov po veľmi pekných akciách a bol som milo prekvapený, že na takom teréne si chlapci dali na 1 – 2 dotyky a tlačili sa do kombinácií. Zakladali sme útok od brankára a postupnými prihrávkami sme prešli až do útočnej zóny súpera, kde sme sa snažili zakončovať akcie. Škoda, lebo kombinácie boli pekné hrali sme po zemi, no veľa šancí sme nepremenili vo finálnej fáze. Mrzí ma 3.polčas lebo chlapci sa už prispôsobili hre súpera a už to nebolo to, čo by sme chceli a čo sme hrali 1. a 2.polčas. Súpera sme pustili na dostrel iba po našich chybách. Nevypracovali si žiadnu vážnejšiu príležitosť na strelenie gólu a k nášmu aktívnemu napádaniu si ani 5x za sebou neprihrali. Myslím si, že zaslúžene a jasné víťazstvo na našej strane.