MZ: ŠK Senec – FKM Karlova Ves Bratislava 4:1 (3:1)

06.10.2014 07:18

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) V 5. kole sme privítali na domácej pôde Karlovu Ves. Začiatok zápasu sme mali dobrý, keď už v 7. minúte Tondrovu strelu dorazil Petruch. Druhý gól sme pridali po individuálnej akcii Petrucha, keď obišiel dvoch obrancov a strelou k tyči strelil gól. V 1. polčase sme boli jasne lepším tímom, čo potvrdil po peknej akcii Dóci, keď šiel sám na bránu a s prehľadom dal na 3:0. V poslednej 5-minútovke 1. polčasu sme po našej chybe inkasovali na 3:1. Začiatok 2. polčasu sme boli asi na lavičke, súper prebral hru a zatlačil nás. Neboli sme koncentrovaní a chýbala nám v niektorej fáze hry presnosť a dôraz zakončenia. Štvrtý gól sme pridali po štandardnej situácii priamom voľnom kope Petrucha, čo znamenal aj konečný výsledok 4:1. Páčilo sa mi nasadenie Nagyho aj celej obrany. Takisto aj nasadenie a pohyb Tondru. Naopak, očakával som viac od Furindu, Balogha a Vegha. Nedodržali pokyny kde sa majú pohybovať a chýbala aj práca s loptou.

GÓLY: Petruch 3, Dóci

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Petruch, Tondra, Nagy