MZ: ŠK Senec – FA Bratislava 1:4 (1:2)

20.10.2014 11:47

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) Dnešný zápas hodnotím so zmiešanými pocitmi. Začiatok zápasu sme mali celkom dobrý, boli sme lepší v hre, vyhrávali osobné súboje a držali loptu. Dostali sme sa aj do šance, po peknej kombinácií z pravej strany, ktorú Jurka zakončil na dva krát a otvoril skóre stretnutia – 1:0. No bohužiaľ to bolo z našej strany všetko. Futbalová matematika nepustí...Súper v 1.polčase vystrelil 2x na bránu z toho jedna strela bola asi z 20 metrov a prehrávali sme 1:2. Povedal som a zdôrazňoval chlapcom cez polčasovú prestávku, že ak nevystrelíme na bránu, nedáme gól. Hra sa trocha zlepšila dostavali sme sa do viacerých vyložených šancí, no ani Jurka a ani Tondra netrafili ani bránu. Súper po našich nepremenených šanciach zaútočil a po faule, ktorý vznikol tesne pred hranicou pokutového územia sa rozhodca rozhodol odpísať pokutový kop. Platilo nedáš – dostaneš a bolo 1:3. Chlapci už boli nedisciplinovaní a nervózny nedarilo sa im rozvinúť žiadnu kombináciu a žiaľ nedostali sa už ani do zakončenia. V poslednej sedem minútovke zápasu, som stiahol krajného obrancu a hrali sme na troch koncových hráčov. Nepomohlo ani to a v poslednej minúte sme inkasovali na konečných 1:4.

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Paulen