MZ: SDM Domino Bratislava – ŠK Senec 2:1 (0:1)

17.10.2014 11:09

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) Každá séria sa raz končí a dnes sa skončila aj tá naša. Prehrali sme v dosť ťažkom zápase 2:1. Zápas sa mi hodnotí sa veľmi ťažko, a to aj z dôvodu výrazného ovplyvnenia zápasu hlavným rozhodcom, ktorý uznal gól, ktorý nebol.

5 minút pred koncom zápasu sa lopta odrazila od hornej tyčky smerom von z brány. Neskôr ukázal aj videozáznam, že gól nemal platiť pretože lopta skončila aspoň 30 cm pred čiarou. To samozrejme to ovplyvnilo záver zápasu. Chlapci už boli nervózni a nedisciplinovaní a o minútu neskôr opäť inkasovali na konečných 2:1. My sme hlavne v tomto zápase nepremenili jasné gólové šance, ktoré mal Sikorjak a nebolo ich málo. V 1. polčase obišiel brankára, no v záverečnej fáze trafil v odkrytej bráne jediného obrancu. V 2. polčase šiel 3 x sám na bránu, no znova sme vyhoreli na nepremieňaní šancí. Nemôžeme sa vyhovárať na hlavného rozhodcu, ale musíme sa hlavne pozerať sami na seba. Na predzápasovom tréningu som jasne ukazoval základné rozostavenie a pripravoval chlapcov na tento ťažký zápas.  Na šance sme určite vyhrali. Súper hral, no vážnejšiu šancu si vypracoval až v polovici 2. polčasu, keď vynikajúcim zákrokom podržal mužstvo Kováč. Škoda našich čistých nepremenených šancí, výsledok by bol určite iný. Musíme sa poučiť na vlastných chybách a každý hráč si musí vstúpiť do svedomia čo spravil pre zápas a čo robí a ako sa správa na tréningu!

GÓLY: Šimun

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Paulen