MZ: FA Bratislava - ŠK SENEC 2:3 (0:2)

08.06.2015 22:15

VÝVOJ: 0:1, 0:2, 1:2, 2:2, 2:3                              IHRISKO: Bieloruská - tráva

ROZHODCOVIA :                                                ČAS: 16:30

GÓLY: Sikorjak 2, Tondra,

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Sikorjak, Tondra

ZOSTAVA S OHODNOTENÍM VÝKONOV:

Grúber (6) / Jankura (4)

Nagy (4) / Végh (4)                     Tondra (6) / Kováč (4)                Paulen (5) / Dóci (4)

Pyšný (4) / Vietoris (5)

Petruch (5) ,,C´´ / Iuhanyaková (4)                  Sikorjak (6)

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) Do zápasu sme vstúpili aktívnejšie vypracovali si šance no nedokázali sme ich premieňať. Prvý gól sme strelili po individuálnej akcii Sikorjaka a druhý sme pridali minútu pred 1.polčasom. Súpera sme nepúšťali do žiadnych vyložených šanci. Vedeli sme čo na nich platí a to čo sme si povedali v šatni chlapci prvý polčas splnili. Druhý polčas sme dostali 2 rýchle góly, najprv po nepozornosti Jankuru a druhý gól po štandardnej situácií priamom voľnom kope, keď Petrucha pretlačil strelec vyrovnávajúceho gólu. Potom sme sa zobudili znova sme sa dostávali do šanci, no chýbal gól. Nakoniec Paulenov priami kop dobre tečoval Sikorjak a vyhrávali sme znova 3:2. Som rád, že posledný zápas sezóny sme ukončili víťazne. Čakajú nás ešte nejaké turnaje takže sa na ne musíme pripraviť aby sme skončili čo najlepšie.