HALOVÝ TURNAJ v Prešove - ADIDAS 4 SPORT CUP DŇA: 29.01.2016 - 01.02.2016

17.02.2016 20:18

Chlapci sa predstavili na medzinárodnom turnaji v Prešove - Adidas 4 sport cup 2016 v skupine - D kde ich čakajú súperi:

SJFSSR Uzhgorodom - ŠK SENEC  2:3

Osemfinálovy zápas sme nezvládli a prehrali s Tatranom Prešov 0:3. Výsledok nezodpovedá zápasu. Bol to dobrý zápas s oboch strán a 8 minút pred koncom svietilo na tabuli výsledok 0:0. Škoda našich nepremenených šancí za stavu 0:1. Otvorili sme to pár minút pred koncom a dostali dalšie 2 góly.

O 5-6.miesto na nás čakal súper z našej skupiny a jediný náš premožiteľ FC Honyvéd SE Debrecen. Zápas skončil 1:1 a po penaltách sme im vrátili prehru (0:3) so skupiny a obhájli minuloročné 5.miesto.

Škoda, minulého roku ako sa neskôr ukázalo sme prehrali s celkovým víťazom turnaja SJFSS Uzhgorodom a tohto roku takisto pretože Tatran Prešov sa stal celkovým víťazom turnaja - Adidas 4sport cup 2016.