Fantastický úspech chlapcov

10.09.2015 10:46

Zverenci trénera Dominika Ivanka odohrali cez víkend medzinárodný turnaj v Českých Budějoviciach. Zo 40. tímov sa umiestnili na úžasnom 8. mieste. Chlapci, gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu ŠK Senec.

 

Hodnotenie turnaja od trénera Dominika Ivanka:

Tento turnaj nám dal veľa. Odohrali sme za 3 dni 20 ťažkých zápasov. Som rád, že sme sa mohli porovnávať so špičkami českého futbalu a takisto poraziť AS Monaco. To ostane v každom chlapcovi a bude si to pamätať do konca života, že hral proti Monacu a dokonca aj vyhral. Organizačne to prebehlo super. Od prvého zápasu v piatok ráno až po nedeľňajšie finále bola organizácia turnaja bezchybná. Nemeškal ani jeden zápas čo by len minútu. S výsledkom som určite spokojný, no stále budem hovoriť, že keby sme mali to povestné ,,české šťestíčko,, mohli sme hrať o 5.- 6.miesto. Chýbali nám 2 body na Bohemku v základnej skupine. Nevadí, 8. miesto je naozaj pekné zo 40 tímov. Chcem sa poďakovať chlapcom za predvedené výkony za bojovnosť a v prvom rade za odhodlanosť, že dokážu hrať s každým a poraziť každého. Nebáli sa žiadneho súpera a šliapali na 110%. Z 20-tich zápasov sme mali iba 3 prehry. Ako som povedal pred turnajom, že sa neobávam umiestnenia ak každý hráč zahrá svoje maximum a tak to aj bolo. Najviac ma teší to, že ešte piatok ráno niektorí nevedeli kto je Senec a kde je, no v sobotu večer nás už každý poznal, pretože sme skončili v skupine na 3.mieste z dvadsiatich za Plzňou a Spratou a vytvorili si rešpekt pred ostatnými súpermi. Som rád, že sme si tam spravili meno a zanechali dobrý sympatický dojem. Pravdou je, že ako kvalifikačný tím sme boli najlepší od všetkých kvalifikantov. Nechali sme za sebou také mužstvá ako FK Příbram, FK Mladá Boleslav, 1.FC Slovácko, Duklu Praha, Banik Ostrava či AS Monaco. Chlapcom ešte raz ďakujem za odvedenú prácu na ihrisku a gratulujem im k úspechu.

 

NAJLEPŠÍ HRÁČI TURNAJA: Šimun, Paulen, Dóci, Sikorjak, Tondra, Grúber

 

GÓLY: Šimun 22, Sikorjak 17, Pyšný 6, Moravčík 6, Paulen 5, Jurka 5, Tondra 4, Lipka 3, Reisenbuchler 3, Sabo 2, Vietoris, Kováč, Iuhanyaková, Grúber

 

VÝSLEDKY:

ŠK Senec – FK Dukla Praha  4:4
 

ŠK Senec – Bohemians Praha 1905  6:5
 

ŠK Senec – FK Pribram  1:1
 

ŠK Senec – FK Viktoria Plzeň  1:5
 

ŠK Senec – FC Baník Ostrava  1:0
 

ŠK Senec – FC Boskovice  5:1
 

ŠK Senec – FC Šumava Vimperk  5:2
 

ŠK Senec – FK Náchod  2:2
 

ŠK Senec – ŠK Malše Roudne  4:2
 

ŠK Senec – AS Monaco 4:0
 

ŠK Senec – FK Mladá Boleslav 4:3
 

ŠK Senec – FKM Vysočina Jihlava 4:2
 

ŠK Senec – ŠK Hradec Králove 4:0
 

ŠK Senec – FK Teplice 4:0
 

ŠK Senec – ŠK Dynamo České Budejovice 2:6
 

ŠK Senec – Lokomotíva České Budejovice 8:0
 

ŠK Senec – ŠK Vetrovy 2:2
 

ŠK Senec – TJ Straky 10:3
 

ŠK Senec – AC Sprata Praha 1:2
 

O 7-8 miesto: ŠK Senec – FC Zbrojovka Brno 2:5