7.KOLO MAJSTROVSKÉHO STRETNUTIA DŇA: 07.10.2015

ZÁPAS: ŠK Senec - Domino Bratislava                         VÝSLEDOK: 2:0 (0:0)

Grúber / Jankura

Dóci                                Tondra                             Paulen

Sipos / Pyšný

Jurka / Iuhanyaková                  Sabo / Vietoris

HODNOTENIE ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko)    Dnešný zápas sa niesol v našej réžií. Súper si vypracoval iba 2 šance aj to po našich chybách. Hrali sme jednoducho, kombinačne a krátkymi prihrávkami sme sa snažili pripraviť si streleckú pozíciu. Najskôr Iuhanyaková po Pyšného prihrávke išla sama na bránu z ťažkého uhla sa rozhodla zakončiť, no keby zvolila prihrávku na nabiehajúceho Jurku, tak by zakončoval do prázdnej brány. Ďalší moment z 1.polčasu po dobrom uvoľnení sa Saba, ktorý prihrávkou našiel Siposa ten následne kolmou loptou prihral do behu Vietorisovi ktorý sa rútil sám na bránu, no bohužiaľ zlyhal v koncovke. Väčšina z hry sa hrala na súperovej polovičke. My sme dobre pristupovali k hráčom, nedali im veľa času a priestoru na manévrovanie s loptou. Druhý polčas opäť v našej réžií. Šance na našej strane pribúdali, no gól nie a nie. Po dobrom dostupovaní obrany, Paulen vypichol loptu útočiacemu hráčovi, naviedol ju čo najbližšie k bráne a peknou prihrávkou na zadnú tyčku našiel Saba, ktorý nemal problém skórovať do prázdnej brány. Súper mal v druhom polčase jednu šancu keď po našom nedorozumení v obrane išiel hosťujúci hráč sám na bránu no v poslednej chvíli ho dobre odzbrojil Tondra. Druhý gól sme pridali znova po dobrom dostupovaní hráčov, kde Sabo zachytil rozohrávku brankára išli sme do brejku 3:1 posunul voľnému Jurkovi, ktorý si zasekol hráča a spätnou prihrávkou našiel Saba, ktorý s prvej peknou strelou upravil na 2:0. Škoda ďalších našich nevyužitých šancí. Pyšného strela skončila iba na brvne brány, Jurka keď pekne preloboval vybiehajúceho brankára, no obranca mu ju vykopol v poslednej chvíli pred bránkovou čiarou. Znova po strele Jurku loptu ešte zachytil loptu v hre Sabo a prihrávkou našiel Pyšného, ktorý strieľal do brázdenej brány, no trafil v poslednom okamihu obrancu. Škoda nevyužitých šancí, no s hrou som bol celkom spokojný až na finálnu fázu. Musíme na tom ešte popracovať a zdokonaľovať sa každým tréningom.