6.Prípravný zápas: ŠK Slovan Bratislava – ŠK Senec 1:4

02.09.2014 22:22

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM DOMINIKOM IVANKOM:

Dnešný posledný prípravný zápas pred začiatkom novej sezóny hodnotím pozitívne. Odohrali sme podľa mňa jeden z najlepších prípravných zápasov. Celkovo ich bolo šesť v ktorých sme zaznamenali 3 víťazstva a 3 remízy. Mužstvo vstúpilo do prvého polčasu veľmi dobre, keď už po štyroch minútach vyhrávalo 2:0. Mrzí ma však veľmi veľa nepremenených šancí, lebo keby skončil polčas 6:0 tak by nikto nič nemohol povedať. Chlapci ostali trošku zaskočení pred Slovanom, ale ako sa rozohrali videli, že aj s nimi sa dá hrať, čoho výsledkom boli 2 góly Iuhanyakovej hneď v úvode 2.polčasu, ktoré zaznamenala v priebehu štyroch minút. Mohli sme v ďalšom priebehu hry znova streliť ďalšie góly, ale zlyhali sme v koncovke. Nedalo sa veľmi kombinovať pretože terén bol zlý a takisto bolo aj zmenšené ihrisko. Hra na takom ihrisku nezodpovedala počtu 6+1. Chlapci po zápase boli spokojný, tešili sa, výhra ich nabudila. Teraz potrebujeme popracovať na odstránení individuálnych chýb a pripraviť sa na 1.majstrovský zápas nove sezóny, ktorý odohráme vo štvrtok na pôde Ružinova.

GÓLY: Petruch, Iuhanyaková 3

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Petruch, Iuhayaková, Dóci, Kováč