5.Prípravný zápas: FK Ivanka p/Dunaji – ŠK Senec 1:1

02.09.2014 22:21

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM DOMINIKOM IVANKOM:

Zápas s Ivankou hodnotím veľmi ťažko. Bol to ťažký zápas pre nás, keďže sme hrali zo staršími dokonca tam boli aj niektoré 2003.  V 1.polčase sme boli nervózny, nevedeli sme si prihrať, hra bola zlá, nebojovali sme a nevystrelili sme ani na bránu. Chlapci neboli koncentrovaní a hrali zle, väčšina hry sa hrala na našej polovici ihriska. Som ale aj rád, že sme si vyskúšali aj obrannú hru pod tlakom súpera. V obranne sme fungovali dobre, viac krát nás podržal brankár Kováč. Gól, ktorý sme dostali si myslím, že sa dal ubrániť, nebola to žiadna strela ale súper využil naše zmätky v obrane. Cez polčas som chlapcom zdôrazňoval chyby, povedal čo musíme hrať a viac bojovať. Chlapci nastúpili na druhý polčas. Keby som ich nepoznal tak poviem, že prišiel druhý Senec. Výkon každého jedného sa zvýšil o 90% bojovali, šmýkali, dostávali sme sa do zakončenia a vytvorili sme si aj viaceré príležitosti na skórovanie. To prinieslo aj vyrovnávajúci gól Petrucha, ktorý pohodlne umiestnil k ľavej žrdi. Po tom góle sme ešte viac ožili, bolo vidno snahu chlapcov, šli po víťazstve ale nakoniec to skončilo remízou 1:1. S výkonom druhého polčasu som maximálne spokojný, hlavne za vytvorené akcie, ktoré boli pekné, čo ocenili aj potleskom rodičia.

GÓLY: Petruch

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Kováč, Tondra