4. KOLO MAJSTROVSKÉHO STRETNUTIA DŇA: 19.09.2015

ZÁPAS: FKM Karlova Ves Bratislava – ŠK Senec  1:5 (1:4)

GÓLY: Vietoris, Sabo, Paulen, Šipoš, Moravčík

Grúber (9)

Dóci (7) / Végh (6)                     Tondra (8)                        Paulen ,,C´´ (7)

Šipoš (7) / Pyšný (5)

Moravčík (5) / Sabo (6)                        Vietoris (5) / Jurka (6)

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) Vedel som, že v Karlovke nás nič ľahké nečaká. Minulú sezónu sme tam dostali debakel 5:1. Majú kvalitné mužstvo, čo potvrdili aj minulý týždeň, keď porazili Petržalku. Celý týždeň chlapci odvádzali dobrú robotu na tréningu, pripravili sme sa na súpera zodpovedne a výsledkom bolo zaslúžená výhra 5:1 a dobrý kolektívny výkon. Prvý polčas bol z našej strany dobrý, napádali sme rozohrávku súpera, dobre pristupovali k hráčom, nedali im žiaden priestor s loptou. S toho sme dali aj prvé 2 góly, ďalšie pridali po pekných kombináciách z krajných vertikál. Druhý polčas sme nezachytili začiatok, súpera sme pustili do šancí, no Grúber dobre podržal mužstvo. Aj preto jeho výkon hodnotím na číslo 9. Desiatku by si zaslúžil tiež, no chýbala mi tam komunikácia a dirigovanie odvahy. Po desiatich minútach po peknej kombinácií Vietoris – Šipoš – Sabo, Moravčík už zvýšil na 5:1, no ten gól nám ešte viac ublížil a prispôsobili sme sa ich hre ešte viac. Verím, že ak by sme pokračovali v tom tempe z 1.polčasu ešte nejaké góly by sme strelili aj keď šance tam boli aj v druhom polčase.