4.Prípravný zápas: ŠK Šenkvice – ŠK Senec 3:3

02.09.2014 22:20

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM DOMINIKOM IVANKOM:

Do zápasu so Šenkvicami sme šli už konečne vo väčšom počte. Na dovolenkách sú ešte traja hráči. Hra bola celkom dobrá až na menšie chyby v prihrávkach. Viedli sme už 3:0 ale súper neskôr postavil starších hráčov čo bolo vidieť. Aj napriek tomu snažili sme sa odolať tlaku súpera a dokonca sme pár krát aj v závere zápasu pohrozili no najväčšiu šancu sme mali v poslednej minúte zápasu keď priami kop rýchlo rozohral Paulen na Petrucha ten prešprintoval obrancu ale netrafil bránu. Dobrý výkon v bráne podal Kováč, ktorý podržal mužstvo vo viacerých situáciách. Obrana fungovala dobre, až na Róku na ktorom je vidno, že mal dlhý výpadok zo zápasovej praxe. V stredovej zóne mal menšie chyby v rozohrávke Furinda. Veľmi ma potešil výkon Heringeša, ktorý dal druhý gól, vybojoval viacero lôpt, šiel do sklzu a veľa priestoru obehal. V útoku Petruch jeden gól dal, na 2 prihral, bol aktívny, tlačil sa do zakončenia, snažil sa o mikrosituácie 1:1, ale ako som spomínal mohol rozhodnúť zápas v poslednej minúte zápasu. Chlapcov mrzelo, že vyhrávali už 3:0 a nakoniec to skončilo 3:3 ale môžem povedať, že výkon bol naozaj dobrý, snažili sa a bojovali až do poslednej minúty.

GÓLY: Petruch, Heringeš, Iuhanyaková

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Heringeš, Kováč, Paulen, Tondra