3.Prípravný zápas: ŠK Čataj – ŠK Senec 1:10

02.09.2014 22:19

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM DOMINIKOM IVANKOM:

V predchádzajúcom zápase, ktorý sme odohrali v Rusovciach, som zdôrazňoval veľmi veľký počet nepremenených šancí. Dnes môžem byť spokojný s výsledkom 10:1 aj keď to mohlo byť oveľa viac. Začiatok zápasu sme mali slabší, nekoncentrovaný, každý behal po celom ihrisku, nevedeli sme si prihrať, všetci chceli všetko robiť sami, brali na seba veľa a aj preto polčas skončil iba 2:0. Sikorjak nemal výraznejšiu prácu, dirigoval hráčov zozadu aj rozohrávku mal výbornú, preto jeho výkon hodnotím 10. Druhý polčas sa pohyboval v stredovej zóne, no jeho výkon nebol taký, aký by som si predstavoval a zdôrazňoval cez polčas. Veľa na seba bral a potom strácal lopty. Ostatní hráči bojovali a snažili sa. Páčilo sa mi nasadenie a hlavne druhý polčas, keďže sme si cez prestávku po prvom polčase povedali, čo musíme zlepšiť a ako sa pohybovať. Aj vďaka tomu sme strelili 8 gólov. Páčil sa mi výkon Dóciho, ktorý sa snažil, bojoval a vybojoval pokutový kop, ale je vidno, že sa potrebuje rozohrať. Takisto náš útočný dvoj-záprah Petruch – Iuhanyaková hrali dobre. Natálka dala 4 góly, Adam 1 a na ďalšie góly prihral. Tomáš Nagy, ktorý bol 2. polčas v bráne, za gól, ktorý sme dostali nemohol, ale pozične stál veľmi zle - stále na bránkovej čiare. Musíme zlepšiť prihrávky a pohyb.

GÓLY: Iuhanyaková 4, Sikorjak 2, Furinda 2, Dóci, Petruch

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Iuhanyaková, Petruch, Dóci

NAJLEPŠÍ HRÁČI SÚPERA: hráč s číslom 13