3. KOLO MAJSTROVSKÉHO STRETNUTIA DŇA: 09.09.2015

16.09.2015 22:10

ZÁPAS: ŠK Senec – FC Devínska N/ Ves         VÝSLEDOK: 1:0 (0:0)

VÝVOJ: 1:0                                                         IHRISKO:  Veľký Biel - tráva

ROZHODCOVIA :                                               ČAS: 15:30 hod.

GÓLY: Moravčík

NAJLEPŠÍ HRÁČI: Tondra

ZOSTAVA S OHODNOTENÍM VÝKONOV:

Grúber (4)

Dóci (5) / Végh (5)                    Tondra (6)                    Paulen (4)

Pyšný (5) / Vietoris (4) / Pallesitz (4)

Iuhanyaková (4) / Sabo (4)               Moravčík (4) / Jurka (4)

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) Dnešný zápas som si predstavoval úplne inak. Od začiatku sme boli nekoncentrovaní, nervózni ťažko sa nám prechádzalo z obrannej fázy do útočnej. Súper nemal veľké príležitostí na skórovanie. Hra sa prevažne odohrávala v stredovej zóne. Prvý polčas bol súper jasne lepší v medzihre. V druhom polčase sme sa trošku zobudili vznikli pekné kombinácie po jednej z nich sme dali aj gól. Mali sme viacero streleckých príležitostí no ani Iuhanyaková, Sabo a ani Vietoris nezakončili presne. Ak by sa hralo na body som spokojný s tromi bodmi. No futbalovo oproti zápasu v Rači a turnaja v Českých Budejoviciach sme zaostávali a nebolo to to čo by som si predstavoval a čo chceme hrať.