10.KOLO MAJSTROVSKÉHO STRETNUTIA DŇA: 05.11.2015

NAJLEPŠÍ HRÁČI: koletívny výkon celého mužstva

Grúber / Jankura

Dóci  / Tondra                   Penziviater                         Paulen ,,C´´

Pyšný / Sipos

Kováč / Iuhanyaková                  Sabo / Jurka / Vietoris

ZHODNOTENIE  ZÁPASU TRÉNEROM: (tréner Dominik Ivanko) Posledný ligový zápas sme od začiatku predvádzali omnoho lepší výkon ako z posledných zápasov, no prvý polčas nebol ešte z našej strany dobrý. Chýbala nám lepšie realizovaná finálna prihrávka a takisto presnosť v zakončení. Súper bol lepší v prvom polčase, vytvoril si viacero dobrých príležitostí, no Grúber nás viac krát podržal. Mizerná séria z Mladej Boleslavy a FKP Bratislava pokračovala, znova sme si dali smolný vlastný gól, keď po štandardnej situácií priamom kope z polovice ihriska, lopta letela minimálne tri metre vedľa brány, skočila ešte tri krát, kým prišla do pokutového územia, no urobili sme veľkú chybu v komunikácií, keď sme si nezakričali ani obrancovia ani brankár, všetci išli za loptou, ktorá smerovala vedľa brány a Tondra tečoval loptu do našej prázdnej brány. Celý zápas sme si nepomáhali v komunikácií. Verím tomu, že by si chlapci lepšie poradili so situáciami, keby si zakričali. V druhom polčase už to bol z našej strany oveľa lepší výkon. Dostávali sme sa do šancí, zvýšili bojovnosť, šmýkali, dreli a nakoniec aj vybojovali gól, ktorý znamenal remízu 1:1. Určite za druhý polčas sme si zaslúžili streliť gól, pretože sme boli lepším mužstvom. Škoda znova finálnych prihrávok a premieňanie šancí, ten výsledok by bol úplne iný. Som rád, že chlapci na koniec sezóny predviedli výkon na ktorý sa dalo pozerať a zaslúžene si odnášajú aspoň bod. Od budúceho týždňa prechádzame už na halové turnaje, ktoré budú prebiehať až do februára.